| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

De ce nu mi se conecteaza internetul de la router la pc. oare n-am facut bine configurarea? cum sa mai incerc odata? ajutati-ma si cand intru pe telefon imi arata adresa si ma conecteaza da imi arata ca n-am semnal.am ac 750 D-Link

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate routerul din priza si baga-l iar dupa 10-15 sec.

| K0sti a răspuns:

Cum sa mai incerc odata? Poate o data... odata inseamna altceva!
Cum ai incercat si prima data! Ti-am dat si tutorial, da nu se prinde de voi, cum nu se prinde apa de gasca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Căuta tutoriale pe net sau dacă nu cheamai pe cei de unde ai tu internetul să ti-l configureze.

| GabrielStn a răspuns:

Nu ai configurat corect setarile router-ului. Arunca un ochi peste setarile actuale si vezi ce nu e in regula. Daca totusi nu te descurci, da-i frumos un Reset la setarile router-ului si cauta un tutoriale pe internet ( e plin de asa ceva ). Bafta!