| Adrain121 a întrebat:

De ce nu mi se mai salveaza parolele la google chrome? Am bifat aceea casuta din setari dar daca dau sa vad parolele nu am niciuna salvata. FUNDA!

5 răspunsuri:
| Teodorel a răspuns:

Deoarece ai bifat ceva gen nu salveaza niciodata parola pe acest site

| Adrain121 explică (pentru Teodorel):

De fapt chestia aia e chiar debifata. Am bifat casuta in care scrie chiar contrariu' la ce ai ziu tu.

| Teodorel a răspuns (pentru Adrain121):

Nu stiu ce este atunci

| GeorgeIulian20 a răspuns:

Este o mica eroare! Daca te vei conecta des ti se va memora! Funda?!?

| Adrain121 explică (pentru GeorgeIulian20):

Nu este o eroare. M-am conectat de foarte multe ori la google si la altele precum Facebook si nu s-au salvat