| TodyTza a întrebat:

De ce nu mi se salveaza ce descarc pe windows xp funda

Răspuns Câştigător
| stefan573 a răspuns:

Probabil se salveaza in Downloads
Incearca sa intri in fisierul downloads si le vei gasi sigur sau daca folosesti Google Chrome, apasa "CTRL+J" si iti va aparea o lista cu downloadsurile

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se salveaza.Dar nu stii tu unde.Intra in My Computer in Downloads.

| luckkky a răspuns:

Cum sa nu salveze? ctrl+j si iti apare fereastra, eu am mozilla, dar merge si pe alt browser

| TodyTza explică:

Ma refer descarc minecraft in disc c la download si cand opresc calculatoru si il pornesc nul mai am