| artista96 a întrebat:

Bunahappy am dat la o persoana iggnore p mess si acum vreau sa o adaug din nou in lista dar nu stiu cum sa fac sa o scot de la iggnorebig grin dau funda la cvel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| billluuu a răspuns:

Buna andreea sus pe pagina de mess scrie messenger...dai acolo si vezica scrie preferences dai si acolo apoi pe o lista scrie ignore list apoi iti da idul persoanei resepective si dei remove si iti intra din nou in lista:*

1 răspuns:
| Andreea_7327 a răspuns:

Buna andreea
daca vrei sa scoti persoana din lista de ignor scrie din nou id persoanei ca sa o adaugi in lista ta
eu asa fac si imi merge
succes :*:*:* funda?