| Animalul2013 a întrebat:

De ce nu pot sa bag un film full hd de 6 gb pe un stick Toshiba de 16 gb imi zice ca e prea mare

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Un stick de memorie formatat fat32 nu iti permite sa cipiezi fisiere mai mari de 4gb odata.
Rezolvare: foramteaza stick-ul in exFat si problema e ca si rezolvata.

1 răspuns:
| MariuSSer a răspuns:

Dacă ai windows xp îl poţi formata NTFS sau instalezi un update pentru a putea formata stickul in format exfat: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=19364