| Dariuspeerta a întrebat:

De ce nu pot sa pun pozele create in photoshop pe unele siteuri Ex: Facebook. Nu pot sa le pun, cand dau sa adaug nu-mi arata fotografia pe calculator. De exemplu am salvat-o pe Desktop si nu imi apare fotografiile facute in photoshop. Nu mi le arata, cand dau adaugare fotografie, imi arta fotografiile mele dar cele care le-am facut in photoshop nu mi le arata, deci nu pot sa le adaug. Funda...Promit...

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Atunci cand salvezi o poza facuta in PS ai grija sa o salvezi nu numai in formatul Photoshopului, ci in format JPG sau PNG, nu sunt sigura ce formate accepta FB dar ar trebui sa scrie acolo cand adaugi poza ce fel de eroare iti da de nu ti le accepta, poate are o marimea prea mare.
Ca sa gasesti poza salvata pe Desktop, cand iti cere sa alegi poza sa setezi, dupa "File name", in dreapta -> all files ca sa iti vada toate tipurile.
Sper sa iti mearga.

| Dariuspeerta explică (pentru RandomGirl):

Mersi mult am reusit

| RandomGirl a răspuns (pentru Dariuspeerta):

Ma bucur si cu multa placere! happy

4 răspunsuri:
| kiddoeraxus a răspuns:

Poate ca n-ai salvat poza ci proiectul. Dai "Save as..." alegi locul apoi la tipul imaginii sa fie JPEG. Bafta.

| Shimonakatokka a răspuns:

Incearca sa ii dai un nume specific gen Ahile Exista unele siteuri care nu poti pune o poza care are denumirea gen 0346346457 intelegi?