| Octavia2000 a întrebat:

big grin Am o problema! Nu mi se vad pozele pe Facebook. In albume se vad! Dar daca dau sa vad fotografiile nu imi apare niciuna, sau poate doar cateva, alteori doar o fotografie. Ce as putea face? sad

5 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salut Octavia!
1.Incearca sa iti reinstalezi Adobe Flash Player
2. Ia Bitdefender ( De pe google ) Si dai o scanare la PC poate ti-au intrat in PC Niste virusi!
3. Reinstaleaza PC stergand ambele partiti sa nu mai poate virusul sa ramana undeva!
4. Verifica viteza la net poate nu e destul de buna sa incarce pozele
5. Succes!

| Octavia2000 explică (pentru TheBoyTheCool24):

Da, dar si sora mea intra pe Facebook de pe acelasi PC si nu are nicio problema...
Viteza la net e Ok, pozele sunt incarcate, nu sunt poze recente...Chiar nu inteleg ce are.

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru Octavia2000):

Inceraca cu alt browser ( Exemplu : Mozila, Google Chrome etc.)

| Octavia2000 explică (pentru TheBoyTheCool24):

Ok, mersi happy

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru Octavia2000):

Ai rezolvat?