| Gerrard196 a întrebat:

De ce nu se termina descarcarea de yahoo messenger? Arata toate liniutele verzi adica ar trebui sa fie gata, dar totusi nu se termina pot lasa asa oricat. degeaba. Cand dau cancel imi zice "yahoo messenger is unable to download files nedeed for instalation. Please check firewall settings and retry instalation"

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Posibil ca un firewall i blocheaza conexiunea la internet la setup si nu reuseste sa-l downloadeze. versiune pe care o incerci tu de instalare este online. iti recomand sa instalezi versiune standalone (offline) de aici http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=4411&t=0&i=2

1 răspuns:
| Richard_Andrew_1997 a răspuns:

Versiunea descarcata de tine nu este complet, desi poate fi o eroare din Windows