| Kolors a întrebat:

De ce pe facebook pe unii oameni/copii ii poti "urmari" iar pe altii nu? Trebui sa ai multi prieteni sau cum?

6 răspunsuri:
| Emmett a răspuns:

Pe acei oameni pe care vrei sa-i urmaresti trebuie sa-i ai prieteni.

| ariamont a răspuns:

Trebuie sa ii ai la prieteni si sa bifezi prieteni apropiati, asa ii vei urmari pentru ca vei primi notificari cu ce fac ei.

Răspuns utilizator avertizat
| ariamont a răspuns (pentru Kolors):

Daca te referi la instagram, sau cum se numeste, stai linistit. Cand te uiti pe profilul tau nu iti arata urmareste, dar celorlalti le apare. Sper ca la asta te refereai.

Răspuns utilizator avertizat
| ariamont a răspuns (pentru Kolors):

Sau tu nu stii sa te exprimi.