| Cristi1Cristi1IdlibParty a întrebat:

De ce persista aceasta eroare din moment ce nu am multi prieteni si am facut o pauza destul de lunga in a mai adauga vreun prieten?

http://imageshack.us/photo/my-images/96/erroran.png/

Răspuns Câştigător
| Iordache_Andrei_1993 a răspuns:

Salut. Cel mai probabil cei care ti-au trimis cerere de prietenie pe messenger nu mai folosesc acest serviciu si drept urmare nu le mai poti accepta cererile.

| Cristi1Cristi1IdlibParty explică (pentru Iordache_Andrei_1993):

Eu le dadusem cererea... Presupun ca e de la internet problema din moment ce persista mai ales atunci cand trimit mai des cereri. Oricum, iti dau funda ca ai incercat macar sa ma ajuti...

1 răspuns: