| Albert_Andrei_1965 a întrebat:

De ceva timp am o problema cu wirlesuu pe tableta.Mi-am cumparat o tableta Allview aldro speed eco + si un router wireless tp link totu pe pc nu am nici o problema cu internetul dar pe tableta cand depasesc o anumita viteza de 400 kb/s sau stau prea mult pe net se restarteaza wirlesu adica se inchide si se deschide reteaua.As dori sa ma ajutati cu cat puteti dau funda.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Tabletele au in general aceasta boala. Scrie si in cartea tehnica la multe acest lucru.

| radu75 a răspuns:

As vrea sa stiu si eu ...patesc la fel cu smart meu acasa, dau o reconectare si se rezolva dar devine enervant la un moment dat. eu cred ca e problema routerului sau setarile facute la instalare pentru ca orice tableta sau smart am adus acasa si am incercat, toate se deconectau. si eu ziceam ca doar mie mi se intampla!

| Albert_Andrei_1965 explică:

Multumesc pentru raspuns astept si alte raspunsuri