| yoman a întrebat:

De ceva timp imi apare mereu "This Connection is Untrusted" la unele pagini de internet.Ce are?
(folosesc Mozilla)

Răspuns Câştigător
| Florincrap a răspuns:

Pai...eu iti recomand sa schimbi browserul, in Opera sau Chrome. Internet Explorer nu e bun.
Sau ai un virus, ceva.

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Navighezi pe site-uri dubioase, nu are nimic. Vezi ca si Firefoxu' asta are niste setari... joaca-te cu ele, nu e musai sa schimbi browseru'. happy

| LeMousiqe a răspuns:

Încearcă alt broswer(internet).

| Florincrap a răspuns:

Site-uri dubioase.

| yoman explică (pentru Florincrap):

Pfff si Google-ul e "dubios".

| yoman explică (pentru Florincrap):

Nu folosesc Internet Explorer.Folosesc Mozilla.

| Florincrap a răspuns (pentru yoman):

Stiu. Schimba browserul.

| Florincrap a răspuns (pentru yoman):

Pai...eu iti recomand sa schimbi browserul, in Opera sau Chrome. Internet Explorer nu e bun.
Sau ai un virus, ceva.

| yoman explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| yoman explică:

Nu se poate asa ceva!laughing))))
Am cautat si pe net si am dat de raspuns.Trebuia sa verific data si ora laughing)))). Aparea anul 2001.Am schimbat-o si GATA, merge!

| alext2001 a răspuns:

Incearca sa folosesti google chrome sau opera (il depasesc pe mozila)ca si mie imi apare asa si acum folosesc google chrome
Bft! Funda?