| ingerashul a întrebat:

De ceva vreme mi-a disparut bara aia de sus de la messenger si nu stiu ce sa fac.pls spuneti-mi cum sa o fac la loc.ms anticipat

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Buna!
Daca vei da un restart de PC isi va revine la normal messenger'ul, dar in caz ca nu-si revine,,, aplici reinstalare de messenger prin "Add or remove programs", ce se gaseste intotdeauna la " Control Panel" din bara de "Start" al PC; totusi iti recomand sa te uiti un pic aici, poate iti va fi de ajutor : http://uniquepatra.com/ionel/calculatoare/messenger/index.php
Bafta, Jessy

3 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Poti incerca o reinstalare a mesengerului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai virusi! reinstaleaza windows -ul

| ingerashul explică:

Mi-am instalat alt messenger dupa aceea si tot nu aparea bara aia