| StRuMP a întrebat:

De curand am achizitionat un laptop toshiba...am dat pe el 2000 de ron.Am instalat windows 7 si nu imi merge internetul pe el.ce pot face? am ruter Clicknet ..am incercat si prin wifi si cu cablu..nu vrea sub nicio forma PS: laptopul are placa de retea

Plsss ajutatima..acest aspect ma depaseste si nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| gioia a răspuns:

Dai telefon la romtelecom service internet, numarul il gasesti pe spatele facturii. iti rezolva ei toate problemele si costa ceva de genul 6 euro

| pozeanimate a răspuns:

Driver de retea de pe cd al laptopului instaleaza

| xtreme95 a răspuns:

Nu ai instalata placa de retea.Ai la specificatiile leptopului sau a placii de baza de la laptop numele.Cauti pe google driver si il instalezi.Dai un restart si gatabig grin.