| pagardel a întrebat:

De curand am cumparat un telefon Sony xperia z2 pe mov problema este la camera am umblat la setari etc nu reusesc sa fac poze clare cu el cum ar trebui am incercat tot felul prin setari etc ma poate ajuta careva nu ma descurc dau funda

2 răspunsuri:
| pagardel explică:

Cand fac poze de aproape la ceva iese clar dar daca vreau sa fac la 2 3 metrii distanta sau departare iese in ceata la fell si cu zoom

| Tepes-focsa_Carina_1981 a răspuns:

Poate are folie pe camera din spate...eu am patit la fel ca tine