| Gabi5533 a întrebat:

Salut, de curand mi-am luat o pereche de casti cu microfon. Cand incerc sa vorbesc pe skype sau alt ceva nu imi merge... Cine imi da si mie un sfat si daca se poate un driver pentru microfon...

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De cand are microfonul drivere?

| Gabriel_Liviu_1987 a răspuns (pentru K0sti):

N-am inteles ce vrei sa zici...

| K0sti a răspuns (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Am scris in chineza? Am spus ca microfonul nu are drivere! Placa de sunet are drivere! Greu?

| octav005 a răspuns:

Cati pini are jackul; de la casti? 4? s-au microfonul are jack separat si castiile alt jack separat?

| Gabriel_Liviu_1987 a răspuns (pentru octav005):

Sunt 2 jack-uri separate... microfonul roz, audio verde...

| octav005 a răspuns (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Este bine. dar trebuie sa intri la setari la placa de sunet, si sa umbli pe acolo.

| Gabriel_Liviu_1987 a răspuns (pentru octav005):

Ai skype? daca da da-mi cerere Liviu JrR GBY sau da-mi-l tu pe al tau

| octav005 a răspuns (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Am dat