| Justmeandmysmile a întrebat:

va rog am nevoie de ajutor.De curand imi aparuse pe youtube ca am nevoie de adobe flash player ultima versiune ca sa vad video-urile. Am instalat versiunea si daca intru sa vad videouri se blocheaza tot calculatorul si nu se mai vede nimic. Iar daca n-am versiunea nu ma lasa sa vad videouri si acum nu mai pot vedea nimic nici pe megavideo si nici sa ma joc pe un site favorit. A mai patit cineva asa? Dau fundita! Mii de multumiri!

1 răspuns:
| onlyforme a răspuns:

Poi nu flash-ul e de vina ci pc tau ori e incarcat sistemul cu prea multe prosti, dextopu full cu icon-s doarece astea mananca din ram cea mai buna solutie acum depinde de browser e sa intri in start >control panel>internet obt>si cauti acolo delete all cokies daca folosesti browseru de la internet explorer daca folosesti mozola intri la el la setari si stergi tot... Funda xD?