| NumeAnonimm a întrebat:

De fiecare data cand pornesc PC-ul se deregleaza imaginea de la monitor. De obieci se muta mai sus iar eu trebuie sa o reglez mereu. Pot sa opresc asta?

Răspuns Câştigător
| SasaSasa2000 a răspuns:

Are de a face cu rezoluția, m-am confruntat și eu cu aceasta problemă problematica,și neștiind ce să fac am descarcat Advanced System Care (este gratuită) am bifat toate căsuțele și am dat Scan(in mijlocu ferestrei) dupa aia am dat Fix, și tot s-a rezolvat, chiar funcționează mai bine, și dacă chiar vrei să meargă cat mai bine, ați recomand sa dezinstalezi ce nu ai nevoie(înafara de aplicațiile Microsoft), mai întâi. După toate astea i-am dat un restart și te bucuri de "noul " tău PC mai rapid că înainte. Salut.

1 răspuns:
| svenhassel13 a răspuns:

Poti rezolva doar la un service.