| Shiatat a întrebat:

De fiecare data cand postez pe blogger si ma uit la postare vad ca la,Publicat de... ' si pune numele profilului de la Google+. Cum fac la, Publicat de... ' sa imi apara numele de la profilul blogger?

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Hmm, deci, sa inteleg ca ti-ai conectat profilele intre ele. eu inca n-am facut asta asa ca nu prea am cum sa-ti spun cum sa revii la profilul blogger. singurul sfat pe care as putea sa ti-l dau este sa iti mai faci un cont de google cu un profil de blogger fara google+ si sa faci din primul cont pe al 2lea administrator si postezi cu cel de-al doilea cont.