| Yang a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa ascult muzica imi cade net.Deschid winamp cade net(am incercat si versiuni mai vechi), media player, bsb, cu orice program imi cade net.Am ajuns la concluzia ca poate e femeie pc meu si ma urastelaughingCe altceva as putea folosi?

5 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Poate ca te vede mai trasa la fata! happy

| Yang explică:

Am nevoie de o solutie daca stie careva nu de com tampite tip e scos cablul sau altele crezi ca folosesc abia acum pc pentru prima data in viata mea? Presupun ca e ca sa raspundeti primii, in fine am nevoie de altceva in afara de winamp, bsb, media, vlc etc si de la cineva care stie care poate fi cauza

Răspuns utilizator avertizat
| cosmin deejays a răspuns:

Pai trebuie sa fie dezactivat ceva altfel ar merge incearca sa instalezi din nou placa de sunet si daca nu merge nici asa verifica daca sunt bagate toate cablurile daca nu suna la firma unde ai internetul.

| p3bogdan a răspuns:

Incerca VLC player este free cauta pe google, daca nu incerca sa iti reinstalezi Windu... Ceau Bafta.