| Anahiteamo a întrebat:

De ieri nu imi mai merge camera web. arata ca este desconectata si nu stiu cum sa o conectez. si chestia e ca camera este si incorporata in laptop. ajutati-ma va rog
dau funda pentru cel mai bun si corect raspuns

5 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Are vreun driver camera? Daca da trebuie sa instalezi driver-ul, daca nu ai cauta, ca vei gasi

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai am si eu laptop cu camera incorporata in el si stiu sa-mi conectez web-ul. dar e nevoie de multa munca si muuulta rabdare! dar cel mai usor: cheama un prieten/prietena sa ti-l instaleze si gata!winking tongue

Răspuns utilizator avertizat
| IsabelaIssa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema numai ca eu am laptop mic fara loc pentru CD. daca ai laptop normal trebuie sa ai CD de instalare a camerei si o reinstalezi. Bafta!

| Vlad132 a răspuns:

Instaleaza iar driver-ul