| Crisyy a întrebat:

De la o vreme imi cade netul pentru cateva secunde apoi revine, si tot asa, la alte persoane nu le cade, mi-a zis cineva ca poate sa fie de la antivirus dar nu stiuthinking, am nod32.Pareri?:-s

3 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Deci am avut aceeasi problema rezolvarea:Vorbeste cu aia de la cablu sa iti modifice parola de la net deoarece o mai are cineva si al ala merge bine la tine prost de asta asta e singura explicatie funda? sau schimbati netul

| Buii a răspuns:

E clar de la antivirus; aceeasi problema o am si eu si folosesc avast happy. uneori am netu conectat dar nu merge si alteori face cum ai zis tu pentru 2-3 sec intra si iese... eu am la nextgen net si i-am sunat sa vina sa rezolve problema si mi-au zis ca s-ar putea sa fie de la antivirus ori de la windows.

| steaua4ever a răspuns:

Exact la fel si mia dar la mine este pentru ca am descarcat gta vice city :-s