| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci atunci cand cade netul si vrei sa il aduci,, inapoi,,? Adica cand cade poti scrie sus un site (nu stiu care... poate voi stiti) si netul isi revine.Care este siretlicul pentru asta sau alte metode pentru a aduce netul inapoi-cu tot cu pasi!

Răspuns Câştigător
| GarryOfLivia a răspuns:

Dai Start > Run > Scrii acolo ipul tau de ex 192.168.1.1 si dai enter dupa ce apare pagina aia la login scrii la id: admin si la parola tot admin si dai la setting dai la basics dai wlan si dai submit si ar trebui sa mearga

1 răspuns:
| SouLIce a răspuns:

Suni la relatii cu clienti cea mai buna solutie