| SSweetAAngel a întrebat:

De putin timp incoace, cand intru pe un site, de exemplu facebook, chiar si TPU, nu mi se mai salveaza parola, inainte mi se salva dar acum trebuie sa introduc id si parola ori de cate ori vreau sa intru pe un site. Ce se intampla, este ceva de la setarile browserului, poate am modificat eu si nu mi-am dat seama, va rog dati-mi un raspuns...

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Și eu am probleme de tipul asta când să accesez diverse site-uri și căsuțele poștale, dar nu mi-am pus problema că ce este!

| MenInShadow a răspuns:

Cand te loghezi pe TPU de exemplu, trebuie sa bifezi acolo "Tinema logat pentru 15 zile" si la facebook sa bifezi aia cu tine-ma logatmereu sau ceva de genu, asta daca folosesti numai tu pc-ul. Daca nu vrei ca mama sau tatal tau sa intre pe facebook sau TPU pe conturile tale, lasi asa.

| DoctorulLove a răspuns:

S-ar putea de la setarile browserului, dar poate fi si un virus.

| Bossulet a răspuns:

Folosesti opera? daca da apasa ctrl+ enterbig grin

| SSweetAAngel explică:

Pai bifez asutele alea dar chiar si asa tot nu ma pot loga automat