| dorudorin92 a întrebat:

De unde as putea descarca driverele de la sunet la sony vaio

2 răspunsuri:
| Freshtoxick a răspuns:

1) pui un everest, afli ce componente ai si cauti pe site-urile producatorilor
2) Poti instala o placa de retea pe PCMCIA sau USB si poti accesa internetul si cauti drivere asa
de obicei driverele astea nu le gasesti asa usor mai ales daca ai luat laptopul din Japonia! sau daca mai e o speranta intra [url]http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/index.aspx] aici[/url]