| Anonim5566 a întrebat:

De unde as putea descarca partea audio a unei melodii (fara video)? Funda pentru cine imi da un program gratis.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anca2999 a răspuns:

Http://www.downloadconvertvideo.com/ doar pui link-ul de la melodie si iti face convertarea audio mp3 :D

| horysk8 a răspuns:

Scrie pe google Youtube Video download(iti descarca doar melodia fara video) copiezi linkul de la melodia de pe youtube il copiezi in casuta aia de acolo din youtube video downloader si dai download atat FUNDA?

| Anonim5566 explică (pentru horysk8):

Nu vreau video, ci Mp3!

| NoNume a răspuns:

Ytd downloader dai copy si paste la link de pe youtube orice video si dupa ce se descarca dai pe convert to mp3winking bft

| anghelgaby a răspuns:

Youtube download