| Rox95 a întrebat:

De unde as putea sa downloadez un "HD Adeck" pentru a merge sunetul in boxe si casti pentru windows 7 x32 bit.
Multumesc.

1 răspuns:
| Ionutz_9547 a răspuns:

Nu prea se gasec de descarcat drivere pentru sunet eu cand nu imi mergea sunteul pe windows 7 dateam click pe start acolo e un my compiuter si dai click pe el si o sa iti arate systemu la pc si selectezi hardware si dai device manageri si dai pe sound, video si cauti problema si dai update driver sau dai ubdate driver la tot ce e acolo.Nu stiu daca te-am ajutat dar am incerct mult noroc!