| yooleonard a întrebat:

De unde pot cumpara o tableta Vonino SpeedStar S,varul meu si-a luat dupa eMAG, dar acum scrie "stoc epuizat" si din alta parte nu mai am de unde gasi.Var rog e cea mai tare tableta la pretul acela si o vreau, puteti sa imi spuneti de unde pot cumpara? FUNDA!

3 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Asteapta sa fie iar in stoc la eMAG daca altundeva nu gasesti.
Aceasta e tableta? http://www.pcgarage.ro/......are-negru/

| yooleonard explică:

Pe Cel.ro nu are marca de tablete Vonino, e o marca foarte noua si cred ca de aia o vand si la pretul acesta (6, 49-6, 79 RON)

| Boureanu_Florian_1998 a răspuns:

Salut yooleonard

Eu te sfatuiesc sa intri pe cel.ro si sa o cauti. Acolo sunt multe tablete.Intr-adevar e la un pret foarte bun bafta!