| blue29 a întrebat:

De unde pot downloada si eu niste wallpapers pentru pc? Am cautat pe google dar nu am gasit genul de wallpaper pe care il vreau.(gen wallpaper windows cum sunt in tutorialele de pe videotutorial). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

@asko este superr site tau happy

| ViVi a răspuns:

Http://pixdaus.com/index.php?pageno=12 sunt superbe (*)

| ViVi a răspuns:

Sau asta
Http://www.wallpapers.com/

| ViVi a răspuns:

De unde stii @ LogOn eu nu am nici un virus si e cel mai populat site daca tot e virusat siteul trebuia sa dai unu mai bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de aici îmi fac plinul: http://www.interfacelift.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul propus de ana contine virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca tu ana ai avut noroc, dar eu am luat o data un virus nasol de pe site-ul ala.