| bogdan_7576 a întrebat:

De unde pot lua un windows 7 ultimate 32biti bun ca am luat am vazut si poze era activat dar cand il bag eu imi arata 30 day nu imi arata poza aceea genuine in dreapta ca sa fie bun original dar era activat pe net de unde pot lua imi trebuie sa fie deja activat dupa instalare fara sa bag eu activator.
poate sa fie din cauza ca trebuie sa formatez si D ca decat C pentru ca in d am multe alea. dau funda cine imi spune aleg raspuns castigator.

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu are importanta partitia in care il instalezi. Ba mai mult, e mai bine daca-l instalezi in C. Verifica daca nu cumva are activatorul inclus, si nu ai dat optiunea care trebuie. Decat sa descarci alt windows, mai bine verifica-l pe asta daca are sau nu activator, daca nu descarca doar activatorul si scapi de problema cu genuine, care oricum va aparea dupa 30 de zile. Daca totusi vrei sa descarci alt windows, iti recomand Windows 7 Electric Blue. Citeste raspunsul lui neluL aici http://www.tpu.ro/......indows-ul/

| molocemarius a răspuns:

Am eu un raspuns mai bun, incearca windows loader, acest program activeaza windows 7.