| AndreeaDedeBebe a întrebat:

De unde pot sa iau online Microsoft Office 2007[nu de pe softonic] dar sa functioneze! Va roog mult! Am nevoie enorm de el, am de facut un proiect si am probleme cu Office-ul! Dau funda!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

OpenOffice.org - gratis si ofera aceleasi facilitati, il ai si in limba romana chiar. 99% sanse ca nu ai nevoie de nimic in plus. Despre ce proiect e vorba?

| AndreeaDedeBebe explică (pentru KodrutZ):

Power Point!

| KodrutZ a răspuns (pentru AndreeaDedeBebe):

Ai j'de mii de alternative gratis la prostia aia de PP, banuiesc ca proiectul specifica "prezentare" si nu "prezentare in PP". Nu de alta, dar mi se pare jenant ca scoala sa instige la piraterie... iar daca esti studenta, vezi ca se dau licente de produse MS moca pentru studenti prin programul MSDN.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Dacă te grăbești, ia-l cu trial www.ninite.com/office/

Dacă nu, ia-l cu licență de aici http://goo.gl/lpJdR

| archas a răspuns:

Trebuie sa gasesti gratis trial (iti functioneaza cateva zile) daca nu versiune mai noua dupa site-ul official tot trial sau daca gasesti 2003 calumea si exista pe site la mic. office un update care iti face 2003 compatibil cu 2007!

| Alexandrumrz a răspuns:

Descarca last xp 17-22 intra in start.exe si o sa gasest install office 2007 (este cu licenta)