Întrebare recomandată | fas a întrebat:

Salut am si eu o problema cu chat pe facebook, de vreo doua saptamani imi da ca nu e nimeni pe chat pe facebook, am dat lla setari si am dat avaible dar tot asa nu stiu cum sa fac sa`mi arata oamenii care sunt online! astept raspunsurile voaste Va multumesc

3 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi sau sa-ti actualizezi browserul. Daca nu verifica conexiunea la internet.

| stefanvladvlad a răspuns:

Scrie acolo sus "online now" si acolo iti apar toti prietenii care sunt online dar care sunt si pe invizibil
BAFTA!

| LupulNecrutator a răspuns:

Asa Mi s-a intamplat si mie dar am reinstalat windowsul si imi apareau funda te rog