| EvangelineLovin a întrebat:

De vreo saptamana daca ma uit pe youtube la ceva se opreste internetul si nu mai merge nimic. Daca dau restart si nu intru pe youtube nu are probleme, dar daca vreau sa ma uit la un video pe youtube se blocheaza si nu mai merge nici netul, alte site-uri, nimic. Nu inteleg, ce are?

6 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Da un scan cu un antivirus online, de exemplu bitdefender online.in principiu scaneaza pc-ul de virusi, poate sa fie asta problema. daca te-am ajutat, voteaza-mi raspunsul cu o funda.

| EvangelineLovin explică (pentru user5493):

Am scanat cu kaspersky, a gasit doar 1 virus l-am sters si tot nu merge.

| user5493 a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Ok,imi pare rau, credeam ca asta e problema.incearca cu un alt browser de internet sa intri pe youtube.

| EvangelineLovin explică (pentru user5493):

Am incercat cu google chrome si tot se opreste. Nu stiu ce are, si numai pe youtube.

| mihaibute a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Si eu am aceeasi problema.ai aflat raspunsul?

| EvangelineLovin explică (pentru mihaibute):

Nu. dar de vreo 2 zile nu se mai opreste