| Alxx_5178 a întrebat:

Care stie de ce la mozila mi se blocheaza unele pagini ex: youtube dar cum intru pe o melodie precizez ca este la 240 calitatea video. Cand intru pe pagina principala merge dar cand intru la un video in cateva secunde se opreste mai devreme si pe mail si odata zice taicamiu ca si pe netlod el folosind site-ul acesa de socialezare (batranii astia rolling eyes )

2 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Mozilla mai da crashuri de la add-onuri.foloseste chrome pentru youtube

| Alxx_5178 explică (pentru conundrum):

Am un batranel de vreo 45 de ani care l-am invatat exact unde sa intri pe mozilla pe youtube sa-si asculte muzica si alte chestii... si acum comenteaza ca nu e la fel si trebuia iar sa invete stiu stiu e greu de cap incerc cu mozilla 8 poate merge...