| Dreaqul a întrebat:

Dece atunci cand vreau sa contactez pe cineva pe mess, cand imi apare casuta de chat mi se inchide messul? dau funda pentru cine ma ajuta sa rezolv problema.multumesc!

3 răspunsuri:
| Angelo99 a răspuns:

Desintaleazal si insstaleazal din nou si o sati mearga

| costyn162 a răspuns:

Probabil vreun virus, probleme cu internetul sau chiar cu mess-ul.Incearca sa instalezi mess-ul inca o data. Sper ca te-am ajutat desi nu ma pricep foarte bine la chestii de-astea.

| Forcas_9823 a răspuns:

Am avut si eu problema asta. Nu a mers nici cand l-am instalat din nou, nici altceva. tot ce am putu face a fost sa imi facun nou account la calculator (folosesc Xp), sa il sterg pe primul si apoi a mers.