| Neymar1999 a întrebat:

Dece nu merge sa trimit un mesaj lu cineva pe chat la facebook dau sa trimit mesajul si pe urma spune "Mesajul nu a fost trimis, deoarece nu respectă setările de confidenţialitate stabilite de tine sau de destinatar." Dau la mesaje acolo dau pe persoana cu care am vorbit si unde trebuie sa scriu zice "Nu poti raspunde la aceasta conversatie."

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești blocat de destinatar!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| xFlorin a răspuns:

Poate ti-a dat block, s-au te-a scos de la prieteni.

| Byby_Eu_1998 a răspuns:

Dai primadata un refresh la pagina de facebook si daca tot nu merge sa scrii poate e o eroare sau mai poate fi ca tea blocat

| al3x1531 a răspuns:

Probabil e un bug

| Apostu_Rodica_1972 a răspuns:

De ce nu merge sa trimit un mesaj lu cineva pe chat la facebook dau sa trimit mesaju si pe urma spune. mesajul nu a fost trimis?