| 999_6366 a întrebat:

Dece pe chatroulette nu mai pot vorbi cind intru pe site dureaza o secunda si pe urma ma pune in alta parte unde imi ara multe fotografii cu persoane si imi scrie You are banned on Chatroulette for broadcasting inappropriate content. You will be unbanned if you will participate in a community service. Click on naked pictures and scroll down to load more (use space key, mouse or trackpad).
You will be unbanned after 1000 correct selections. You will be banned permanently if you will click incorrect pictures.
Pictures clicked: 0.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 persoane din fiecare 10 aflate pe chatroulette dau dovada de obscenitate cat se poate de mizera, chat-ul este plin de drogati, obsedati sexuali si nebuni, troll ce folosesc imagini inregistrate cu vedete etc.

Nu recomand nimanui sa-si piarda timpul pe mizeria aia de chat, isi iroseste viata.