| Alex1997eu a întrebat:

Deci all am un telf in care nu imi citeste telefonul da nu stiu ca inainte ii mergea cand am bagat prima data cablu de date dupa ce am reinstalat windowsul mi-a aparut ceva care sa instalez pana sa bag windous xp aveam windows 7 si n-aveam nici o problema acum nu-mi mai apare nimic cand bag cablu de date in telefon va rog ajutati-ma. funda

4 răspunsuri:
| ginoeugen23 a răspuns:

Ce tip de telefon ai?

| Alex1997eu explică (pentru ginoeugen23):

Are mama un Samsung c3010.ca pentru ala am cablu de date si pentru al meu trebuie sa imi iau si nu pot pe a mamei.

| ginoeugen23 a răspuns (pentru Alex1997eu):

Deci fama sa inteleg... tu ai probleme la telefon sau mama ta? TU ce tip de telefon ai?

| Alex1997eu explică (pentru ginoeugen23):

Deci practic eu am alt telefon da am un cablu pentru telefonul mamei si bag cardul din telefonul meu in al iei.