| Gabriela001 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows`u si pana atunci imi mergea cablu usb dar de cand l-am reinstalat nu imi mai citeste cablu cum pot rezolva problema?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci si instalezi programul slimdriver.Acel program scaneaza de driverele lipsa sau cele ce trebuie updatate.Dai update la toate ce le gaseste.Ti le va decarca si ti le va instala automat.

| Gabriela001 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc happy m-a ajutat e un program grozav happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriela001):

Cu placere. oricum acel program updateaza driverle standard, nu chair cele care trebuiesc dar sunt functionale.

8 răspunsuri:
| GhOsTq a răspuns:

Buna! Probabil Windowsul nu iti mai ''cunoaste'' telefonul incearca urmatoarele:
1.Sa faci un Update la Windows
2.Sa cureti de virusi sistemul
3.Sa instalezi driveru' lui (al pc-ului) se instaleaza din Device Manager
4.Vezi daca la telefon este bifata functia Depanare Usb

P.S Iti apare ceva pe Pc sau pe Telefon cand conectezi?

| santusx a răspuns:

Incearca sa instalezi driverul usb.

| wwast a răspuns:

Conecteaza si tu ceva la capatul cablului!

| Gabriela001 explică (pentru wwast):

normal ca am conectat telefonul dar nu mergewinking

| K0sti a răspuns (pentru wwast):

laughing Corect! Daca nu a invatat carte, nu stie sa citeasca, mama lui de calculator!

| ciprian2015 a răspuns:

Du-te la manager dispozitive si vezi daca e totul in regula acolo cred ca s-ar putea sa fie driverul usb devina