| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Deci am AVG ANTIVIRUS FREE 2015 si nu isi mai face update la baza de date sad de ce oare? inainte sa reinstalez windows-ul si sa instalez ultima versiune isi facea update...

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusul.
restarteaza
descarca AVG Internet Security 2015 versiunea trial, de la pagina avg.
instaleaza.
la inceputul instalarii, cand apare key, o stergi si pui key ce ti-am trimis in mesaj privat. si asa il ai full.
ca o paranteza, sunt si antivirusi mai buni.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nicio pierdere, si asa e o porcarie!

| Mihai_Răileanu_1991 explică:

Ok inteleg ca nu e foarte bun dar am nevoie de un antivirus care sa nu consume multe resurse ca pc-ul e mai slabut

| xToToShelx a răspuns:

Deci, daca vrei un antivirus bun. Foloseste AVAST. Eu il folosesc din 2006-2007 cred si e foarte bun si trial-ul de pe site-ul original unde daca iti faci cont ai 1 an trial