| nicolicii03 a întrebat:

Deci. am de gand sa cumpar un tv 3D. Dar nu cred ca merita sa cumpar un film si sa ma uit doar odata la el. Asa ca ma gandeam sa conectez laptop-ul la tv, si sa incarc filme de pe laptop. Din cate am inteles imi trebuie un cablu HDMI, de la placa video la tv. Dar va merge sa pun filme 3d si sa mearga pe tv? Imi trebuie ceva in plus? Si unde pot gasi filme 3d sa descarc?
Ms!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ca sa pui filme 3d pe un tv 3d ai nevoie de hdmi, insa de standardul 1.4 la hdmi de preferat.