| loggertiffman a întrebat:

Deci am dezactivat (sunt pe Vodafone)extraoptiunea 3000 min in retea si 75 nationale cu 5 euro.....inca mai beneficiez de minute pana la sfarsitul lunii dar zice "ca nu se mai reinnoieste"dupa ce consum toate minutele, cum pot sa-mi pun la loc extraoptiunea? dupa ce incarc cu 5 euro sau inainte? dar daca incarc cu 5 euro nu-mi intra direct extraoptiunea cu 2000 min si 100 nationale si imi ia tot creditu? ziceti-mi va rog pe pesi ce trebuie sa fac ca sa-mi pun la loc extraoptiunea tongue

3 răspunsuri:
| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Prima oara apeleaza la *100# si da-i la Contul Meu si asigura-te ca nu mai ai nici o optiune activa happy Apoi iti incarci cu 5 euro, intri din nou la *100# da-i la Promotie si iti alegi extraoptiunea dorita. Bafta.

| loggertiffman explică (pentru ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻):

Nu apare la promotie extraoptiunea asta straight face

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns (pentru loggertiffman):

Pai acum este extraoptiunea cu 4500 de minute cred, sau 2000.