| sssSnake a întrebat:

Deci, am din 2006 un telefon nokia 6234, si atunci mi-am cumaprat un card micro SD. De o zi, am o problema cu el...cand vreau sa imi transfer ceva de pe calculator pe telefon(card), imi spune : " Please remove the write protaction". La ce se refera? si ajutati-ma va rog cu o modalitate de a-l face la locstraight face

va roooG sad

Răspuns Câştigător
| nickname a răspuns:

Sal sssSnake... poate mai mai tii minte... Schpean sau KompreSSoR poate iti zice ceva happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai reformateaza cardu sau inainte baga pe comp si dupa aia si trimite