| Tudor7654 a întrebat:

Deci am facut mai-nainte niste updateuri din windows update si acum nu mai merge mouseul touch si nici cel cu cablu si nici tastatura, ce e de facut? In afara de reinstalarea windowsului

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa rost de un alt mouse si tastatura apoi ai varianta sa restaurezi pc-ul la un moment anterior cand inca totul era ok sau reinstaleaza driverele originale daca le mai ai...

| SasaSasa2000 a răspuns:

Din cate am înțeles nu merge nici touchpad-ul nici mouse-ul nici tastatura. deci asta nu te va ajuta cu nimic, deoarece, măcar tastatura ar trebui să funcționeze că să updatezi driverele: https://youtu.be/hgeJ2AKerMQ.

Singura soluție este sa resetezi sistemul de operare, ce altceva ai mai putea face? Încearcă să schimbi portul usb cu care se conectează mouse-ul.
Sau explică mai exact ce ai făcut.