| PasTYluTzZa a întrebat:

am o intrebare.Nu stiu e am facut la calculator ca am vrut sa imi bag o tema si am instalat un program care mi-a schimbataproapte toate iconitele astfel:e ca un folder now cu culoare albastra si o sageata in jos.Va rog frumos sa ma ajutati.REPEDE.
P.S:am dezinstalat programul, am sters folderul, am dat reboot la calculator si nimic
VA ROG AJUTATI-MA=FUNDA + Vot
Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Da click dreapta pe desktop-da click pe Proprietats(sau cum iti apare), iar din lista aia de teme care o ai acolo dai click pe cea care are dedesubt Windows 7winking
Daca nu ai inteles sa ma anunti

| PasTYluTzZa explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Am windows XP

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru PasTYluTzZa):

Pffff,pai atunci nu prea stiu lasa id-ul si o sa te ajute varul meu, poate el stie.

| gabryelm3 a răspuns:

La windows xp ca sa schimbi tema apesi click dreapta intr-un spatiu liber pe dekstop, selectezi proprieties, apoi intri de acolo in meniul appearance si selectezi la Windows and buttons Windows xp style sau classic...cred ca asta vrei sa faci din ce am inteles

| PasTYluTzZa explică (pentru gabryelm3):

Am schimbat tema dar tot la fel sunt iconitele

| gabryelm3 a răspuns (pentru PasTYluTzZa):

Ok schimbam strategia, daca au ramas la fel si dupa ce ai schimbat tema, dai click dreapta pe iconita apoi proprieties, de acolo alegi meniul customize si selectezi restore default ok?

| PasTYluTzZa explică (pentru gabryelm3):

La fel

| Florentina_Daba_1962 a răspuns:

Am facut si eu asa si nu stiu ce sa fac nu mi mai intra google, nimic tot e aiurea, ar trebui cineva cu care sa vrb si sa ne invete ce sa facem succes