| dantiberiu a întrebat:

Deci am instalat fifa 11 full, si imi merge sacadat rau ...cum imi mergea si demo-u, la un moment dat am reusit sa fac ca demo-u sa nu imi mai mearga sacadat de acolo din task manager am dat la low la proprietatea sistemului.acum dau si la fifa 11 la fel da tot nu imi merge bine, merge sacadat.numai cand incep un meci.si am dat la cea mai joasa rezolutie si am 2 gb ram, procesor 2.5 ghz, placa video 512 mb. nu prea mai face la alte jocuri asa.care sa fie problema?

29 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Cred ca e din cauza pixel shaderului probabil ca tu ai 2.0 iar fifa recomandat cere 3.0

| VladRO a răspuns:

Ai pc-u varza, fara 3GB RAM, Quad-Core, placa de 1GB, nu o sa iti mearga jocurile recente calumea...

| Cristi_3697 a răspuns (pentru VladRO):

Cred ca tu esti varza... mie imi merge fifa 2011 perfect cu 2gb RAM procesor dual core2, 80 si placa video de 512. nu stiu care sa fie problema.,. pooate procesorul daca nu e dual core

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi ultimele updateuri de la placa video de pe siteul marci happy. cu siguranta iti va merge, de unde ai facut rost de crack cum l-ai facut sa mearga jocul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge de loc cand dau sa intru in joc imi da eroere 0001 nuss ce are... dac stitii ceva spuneti-mi si miee pe id nykutzu17 add va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da o erare ce trebuie sa fac sa imi intre in joc imi apare primele imagini selectez engleza si imi da Dont seend

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e parola pentru a instala crack-ul la fifa 11? da numi dati site de unde sa descarc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am un Intel pentium D925 3000 Mhz 2Gb ram placa video nVIDIA 9500 gt 1Gb ram si imi merge scandat si la centrari sau cand sunt mai multi jucatori in cadru merge in reluare ai rzolvat cumva? mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da 0001 cum ai facut sa nu-ti mai apara aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeiasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fac sa imi mearga crack-ul de la fifa 11 nu imi porneste jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date dracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce placa video de 512 ai? ia-ti g-force 512 si iti merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa videowinking trebuie placa video mai bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PC-u tau nu prea respecta "regulile", dar oricum nu da totul pe "low".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesoru e mic trebuie dual core neaparat eu am 1gb rami placa de 256 ATI 3400 si imi merge dar din cauza ca am win 7 merge putin mai greu dar nu se simte degeaba ai rami si placa video daca nu ai procesoru bun al meu e dual core 3. 2ghz

| Iliutz a răspuns:

Incea sati maresti procesorul il duci unde va undes calculatoare si i zici sati mareasca procesorul vezi ca nu-i ieftin

| DAHAKA31 a răspuns:

Wow cati jmk cu pcuri po aici

| ssaabbiinn a răspuns:

Dar cum am dat la fifa 11 demo sa nu-ti mai mearga sacadat? Exact aceeasi problema am avut si eu.

| ssaabbiinn a răspuns:

Dar cum ai facut ca fifa 11 demo sa nu-ti mai mearga sacadat?

| Stef29 a răspuns:

Ma eu am 3 gb ram procesor de 2.5 Intel duale -core si am un geforce 7200 s si este de 215 si imi merge f bine daca setez toate la low sau mediu si dau o rezolutie mai mica.

| edyextreme a răspuns:

Aceeasi problema o am sie eu!

| Andy1337 a răspuns:

Up ram 3gb

| timur2012 a răspuns:

Ba problema este de la procesor este mic daca nai procesorul 8600 sau 9600 nu-ti merge ramii sun buni si placa video trebuie sa al ai de 2 gb

| georgeSkyAccesion a răspuns:

Eu cred ca tu nu ai pc bun pentru fifa 11 asa imi mergea si mie si am intrat la config si am umblat la qualiti! big grin

| silviu_1779 a răspuns:

Cd-key e... ksle-adrs-aser-hffb...crying

| Ciubaca_9389 a răspuns:

Ca sa mearga fifa 11 si sa nu mai apara e0001 trebuie sa instalezi un pach Swift Shared ...http://www.youtube.com/watch?v=o5w3HcperVg

| robertoi a răspuns:

Imi poti spune si mie de unde ai luat fifa 11 full?