| AMNESIA_8860 a întrebat:

Deci am o intrebare mai ciudata pentru toti cu telefon samsung c3010 am pus cablu de date in tel si nu imi apare nimic jos sau in my computer stiti ca trebuie sa apara un folder deci am fost acolo de unde l`am cumparat[GSM] si mi`o zis sa downloadez software de pe google am cautat si n`am gasit imi puteti da un site de unde pot lua sa poata mere *** asta de cablu

3 răspunsuri:
| Razvyh a răspuns:

Nu trebuie intra asa Meniu -> Setari -> Setari telefon (dai in jos) -> Conexiuni PC -> Stocare in masa bifezi ala si dai Salvare

| cosmina123_9627 a răspuns:

Descarca driver de pe net pentru Samsung c3010 si o sa, earga...big grin

| cosmina123_9627 a răspuns:

Descarca de pe net driver pentru samsungul tau si o sati mearga