| PeAcE a întrebat:

Deci am o problema... cred ca mi s-a dezinstalat ceva la placa de retea ca nu-mi mai merge internetul.crying(. Spuneti-mi si mie cum as putea sa o reinstalez. Va rog multcrying((. Dau si funda si ce vreti daca ma ajutati! Nu stiu ce sa mai fac!

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Daca ai Windows XP, placa ta de retea nu necesita drivere.Problema de net este din cu totul alta parte!

| Anonima_9977 a răspuns:

Incearca sa intri in "My network places" si vezi acolo daca sunt conexiunile bune si daca nu dai pe "Eseable" sau ceva de genu`... apoi intra in Control Panel si intra in "Network and Internet Connections" si utate daca sunt toate conectate! dar cel mai important verifica-daca ai modem- cate beculete are aprinse(vezi ca 2 ar trebui sa clipane intermitent) si daca nu le are pe toate mai impinge cablurile in unitate!

Daca nuvi asa nu merge atunci cred ca ar trebui sa chemi un reprezentant de la firma cu care ti-ai pus netul ca s-`ar putea sa fie o problema generala.

Mult Succes!

| Brumilicious a răspuns:

...Atunci cum ai pus intrebarea? pe INTERNET!? laughing ce intrebare...