| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema cu o placa de retea, de fapt nu stiu daca este de la placa de retea, nu merge internetul, nu gaseste retea, nu se aprinde nici un led in spate la placa de retea cand este conectat cablu, este ca si cand nu ar fi conectat, am incercat si cu alte interneturi pe cablu, si la fel, aceeasi problema!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai cum ai vrea sa mearga netu cand tu nu ai instalat driverul placii de retea. Instaleaza-ti toti driverii la naiba!