| Radu13Radu_6037 a întrebat:

Deci...am o problema cu computerul meu dar nu pot explica prea bine in scris deci va rog sa vizionati acest video clip pentru a intelege problema mea si daca stiti sa rezolvati va rog sa comentati.
Multumesc anticipat.

http://www.youtube.com/watch?v=ntb-MhTswRc

8 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Cred ca ai un virus cu draci pe el si nu ii dai de cap, si eu am patit acum 2 ani beleaua dar am luat hdd si fugi la un prieten cu un antiv meserias, legat hdd la un slot liber si scanat la greu. Toate tiritoarele au fost casapite dar W sa mearga ciuciu Am salvat pe stick ce era interesant si am formatat toate partitiile cred ca acesta este leacul.

| Radu13Radu_6037 explică (pentru Urzi23):

Am incercat deja si nimic

| Urzi23 a răspuns (pentru Radu13Radu_6037):

Stai ca nu pricep ai formatat si tot rau merge?

| Radu13Radu_6037 explică (pentru Urzi23):

Da am formatat si imi face aceleasi probleme

| Urzi23 a răspuns (pentru Radu13Radu_6037):

Frate stai asa formatezi toate partitiile apoi le desfiintezi apoi ii mai tragi un format si incarci sistemul sa fim seriosi daca te trezesti iar cu Nokia n 73 este de la ceva ce ai prin batatura poate chiar cd-ul cu W sa fie cu pandalii pe el, stick sau alte cele. Daca tu ai formatat C pai liota de virusi calatori din cele 2 partitii ramase pleaca la drum ca nu le tuseste.Nu cred ca dupa ce formatezi tot hdd sa apara din senin ca vorba aia unde nu este nici bunul Dumnezeu nu are ce lua

| Radu13Radu_6037 explică (pentru Urzi23):

Am formatat tot hardul
am incercat si cu alt hard dar la fel se intampla

| Urzi23 a răspuns (pentru Radu13Radu_6037):

Sa nau ai betesug de bios.sincer sa fiu nu am pomenit asa ceva. Incearca pe forumul softpedia sau forumul computergames

| Radu13Radu_6037 explică (pentru Urzi23):

Ok o sa incerc